GİZLİLİK POLİTİKAMIZ

NOTLUUK, belirli bir kişiyle ilgili verileri işleme ve kullanım amaçları için yalnızca verileri gönüllü olarak girmeye karar vermeniz veya buna açıkça izin vermeniz durumunda toplar. Bunu yaparak, aşağıdaki kullanım koşullarını kabul edersiniz.

NOTLUUK’UN Web sitesini ziyaret ederken, belirli veriler sistem yönetimi amacıyla veya istatistiksel veya yedekleme amacıyla sunucularımızda otomatik olarak saklanır. Bu veriler, İnternet servis sağlayıcınızın adını, bazı durumlarda IP adresinizi, tarayıcı yazılımınızın sürümünü, web sitemize erişmek için kullanılan bilgisayarın işletim sistemini, bizi ziyaret etmek için kullandığınız web sitesini, bizimle birlikteyken ziyaret ettiğiniz web sitelerini ve varsa web sitemizi bulmak için kullandığınız arama terimlerini içerir. Koşullara bağlı olarak, bu tür veriler, web sitesine belirli ziyaretçiler hakkında sonuçların çıkarılmasına izin verebilir. Ancak, hiçbir kişi ile ilgili veri bu bağlamda kullanılmaz. Bu veriler sadece anonim olarak oluşturulduktan sonra kullanılır. NOTLUUK verileri harici bir servis sağlayıcıya aktarırsa, iletimlerinin yasal veri koruma yönetmeliklerine uygun olarak gerçekleşmesini garanti eden teknik ve organizasyonel önlemler alacaktır.

Bize kişisel olarak ilgili verileri gönüllü olarak sağlamanız durumunda, bu verileri tüzük tarafından izin verilen veya onay beyanınızda kendiniz tarafından tanımlanan sınırların ötesinde kullanmayacağız, işlemeyecek veya aktarmayacağız. Ayrıca, verilerinizi yalnızca resmi veya mahkeme emirleri ile yapmak zorunda olduğumuz takdirde aktaracağız.

Bu özel Politikada yapılan değişiklikler bu sayfada yayınlanacaktır. Bu, hangi verileri sakladığımız ve bu verileri nasıl topladığımız ve kullandığımız hakkında istediğiniz zaman kendinizi bilgilendirmenizi sağlar.

NOTLUUK verilerinizi güvenli bir şekilde saklar ve bu nedenle verilerinizi kayıp, kötüye kullanım veya değişikliklere karşı korumak için tüm ihtiyati tedbirleri alır. Notluuk adına size hizmet vermek için verilerinize erişimi olan notluuk’un sözleşmeli ortakları, söz konusu bilgileri gizli tutmak zorundadır ve bu verileri başka bir amaç için kullanamazlar. Bazı durumlarda, sorularınızı NOTLUUK’UN bağlı şirketlerine aktarmamız gerekecektir. Ayrıca bu durumlarda verileriniz gizli olarak ele alınacaktır.

Saklanan veriler yasal veya sözleşme dosyalama süresinin sona ermesi durumunda , NOTLUUK tarafından silinecektir. Herhangi bir zamanda da ,verilerinizin silinmesini isteyebilirsiniz. Geleceğe dönük olarak şahsi kullanım veya işleme ile ilgili verileri izniniz ile  iptal edebiliriz ve bunu herhangi bir zamanda isteme hakkına sahipsiniz. Bu gibi durumlarda veya kişisel verilerinizle ilgili başka istekleriniz varsa, lütfen NOTLUUK’A bir e-posta gönderin : info@notluuk.com.tr .

Lütfen çerezler politikamızı da okuyun.

Menü